Pingvinų įspaudų rinkinys 25mm

Pingvinų įspaudų rinkinys 25mm

Bičių ir korių įspaudų rinkinys

Bičių ir korių įspaudų rinkinys

Šunų įspaudų rinkinys Nr.1

21,91 €
Prieinamumas: Sandėlyje
Liko tik 5 vnt
SKU
RR-Dogs01-SET

Rinkinį sudaro 5 įvairių veislių šunų įspaudai, 8 mm skersmens medinė lazdelė ir naudojimo instrukcija.

Šie įspaudai nepalieka jokių nepageidaujamų linijų įspausto ornamento kraštuose, todėl įspausti ornamentai ant molio ar modelino atrodo nepaprastai švarūs ir tvarkingi. Tai ekologiškas produktas, pagamintas iš bioplastiko, saugus ir biologiškai skaidus. Tinka vaikams, pradedantiesiems ir profesionalams.

Įspaudų dydis: 30mm

PATARIMAI:

- Šie įrankiai savo sąlyčiu su moliu labai panašūs į medinius įrankius. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite įspaudus ant beveik sukietėjusio molio. Jeigu norite įspausti ornamentus į drėgnesnį molį, rekomenduojame įspaudus truputį suvilgyti aliejumi - užlašinkite ant kempinėlės kelis lašus augalinio aliejaus. Arba galite prieš pat dekoravimą šiek tiek užbarstyti kukurūzų krakmolo. Įspaudus galite įspausti ir per plastikinę plėvelę ar plonyčio audinio skiautę. Tokiu būdu taip pat gausite įdomių briaunų efektų.

- Valant įspaudus rekomenduojame juos praskalauti šiltame vandenyje (maksimali temperatūra 50°C) ir tuomet nuplauti po tekančiu vandeniu naudojant kempinę ar nemetalinį šepetėlį, kad pašalintumėte visus molio likučius. Viską nuplaukite ir nusausinkite rankšluosčiu.

ŠIŲ ĮSPAUDŲ NEGALIMA PLAUTI INDAPLOVĖJE!

Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Šunų įspaudų rinkinys Nr.1
Jūsų įvertinimas
Jums taip pat gali patikti!