Mūsų internetinėje parduotuvėje prekes galite lengvai ir paprastai užsisakyti bet kuriuo paros metu ir bet kurią savaitės dieną.

ATSIĖMIMAS PARDUOTUVĖJE

Užsakymas atsiėmimui mūsų parduotuvėje yra suruošiamas per 1-2 darbo dienas.

Kai užsakymas paruošiamas atsiimti mūsų parduotuvėje, apie tai informuojame užsakyme nurodytu elektroniniu paštu. Užsakymą galite atsiimti tik sulaukę mūsų laiško, kad užsakymas jau suruoštas. 

Jei užsakymas apmokėtas, lauksime Jūsų atvykstant per 5 dienas, jei neapmokėtas – per 3 dienas. Vėliau užsakymas bus atšauktas, o užsakytos prekės bus sugrąžintos į lentynas.

Atsiimdami užsakymą su savimi turėkite užsakymo numerį ir asmens dokumentą. Jei Jūsų prekes atsiims kitas žmogus, siųsdami užsakymą nurodykite jį kaip gavėją.

PRISTATYMAS Į NAMUS

Pasirinkus pristatymą per VENIPAK kurjerių tarnybą, siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas. Siuntos šeštadieniais ir sekmadieniais nepristatomos.

Kurjeris siuntas pristato pagal iš anksto numatytą maršrutą, todėl galimybės pasirinkti tikslų pristatymo laiką nėra, galima pasirinkti tik pageidaujamą pristatymo laiko intervalą. Jį galite nurodyti užsakymo komentaruose.

Prieš pristatydamas siuntą, kurjeris informuos Jus skambučiu.

Siuntos pristatymo kaina priklauso nuo bendro siuntos svorio.

Dėl pristatymo į Kuršių Neriją teiraukitės atskirai telefonu 8 612 60001.

Šaltuoju metų sezonu nuo -5°C molį ir skystas glazūras galima atsiimti tik mūsų fizinėje parduotuvėje. Tokios rūšies prekes galime išsiųsti kurjeriu kaip įprastai, tačiau tokiu atveju pirkėjas pats prisiima atsakomybę už šalčio poveikį prekėms.

 

PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ

Pasirinkus pristatymą Omniva paštomatu, užsisakyti galima tik tas prekes, kurios atitinka dydžio (39 x 38 x 64 cm) bei svorio (iki 30 kg) apribojimus.

Kai siunta bus pristatyta į Jūsų nurodytą Omnivos paštomatą, Jūs gausite SMS pranešimą su informacija apie siuntos atsiėmimą.

 

Jei neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą, susisiekite su mumis telefonu 8 612 60001 arba e-paštu info@keramikams.lt