Širdelių įspaudų rinkinys 6 vnt

Širdelių įspaudų rinkinys 6 vnt

Baltiški simboliai Nr. 2

Baltiški simboliai Nr. 2

Kaimo namukų įspaudų rinkinys 30mm

EAN:4772206000288

17,19 €
Prieinamumas: Sandėlyje
Liko tik 4 vnt
SKU
RR-Houses

Rinkinį sudaro 7 įspaudai - namai, tvora, medis, gatvių apšvietimas, 8 mm skersmens medinė lazdelė ir naudojimo instrukcija. Šie įspaudai nepalieka jokių nepageidaujamų linijų įspausto ornamento kraštuose, todėl įspausti ornamentai ant molio ar modelino atrodo nepaprastai švarūs ir tvarkingi.
Tai ekologiškas produktas, pagamintas iš bioplastiko, saugus ir biologiškai skaidus. Tinka vaikams, pradedantiesiems ir profesionalams.
Įspaudų dydis: 30x30x30 mm.

PATARIMAI:
- Šie įrankiai savo sąlyčiu su moliu labai panašūs į medinius įrankius. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite įspaudus ant beveik sukietėjusio molio. Jeigu norite įspausti ornamentus į drėgnesnį molį, rekomenduojame įspaudus truputį suvilgyti aliejumi - užlašinkite and kempinėlės kelis lašus augalinio aliejaus. Arba galite prieš pat dekoravimą šiek tiek užbarstyti kukurūzų krakmolo. Įspaudus galite įspausti ir per plastikinę plėvelę ar plonyčio audinio skiautę. Tokiu būdu taip pat gausite įdomių briaunų efektų.
- Valant įspaudus rekomenduojame juos praskalauti šiltame vandenyje (maksimali temperatūra 50°C) ir tuomet nuplauti po tekančiu vandeniu naudojant kempinę ar nemetalinį šepetėlį, kad pašalintumėte visus molio likučius. Viską nuplaukite ir nusausinkite rankšluosčiu.
ŠIŲ ĮSPAUDŲ NEGALIMA PLAUTI INDAPLOVĖJE!

Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Kaimo namukų įspaudų rinkinys 30mm
Jūsų įvertinimas