COLORPLUS - Žalias natūraliai džiūstantis molis 500g

COLORPLUS - Žalias natūraliai džiūstantis molis 500g

PLUS - Juodas, natūraliai džiūstantis molis

PLUS - Juodas, natūraliai džiūstantis molis

COLORPLUS - Mėlynas natūraliai džiūstantis molis 500g

3,12 €
Prieinamumas: Sandėlyje
SKU
21420002

Sio-2 COLORPLUS yra spalvotas, natūraliai džiūstantis molis. Nereikalauja degimo. Išdžiuvęs pasiekia degtų (“šaltoji keramika”) dirbinių kietumą, tvirtumą ir vientisumą. Spalvos gali būti maišomos, todėl lengvai galima išgauti neribotą atspalvių gamą.
Tinka vaikams nuo 3 metų. Sio-2 COLORPLUS yra ypač tinkama medžiaga kūrybinių ir suvokimo įgūdžių (plastikos išraiškos) formavimui. Tai unikali medžiaga, idealiai tinkanti tiek amatininkams, tiek profesionalams, nes gali būti naudojamas kaip klasikinės keramikos pakaitalas (“šaltoji keramika”). Taip pat šis molis yra tinkama medžiaga vidaus apdailai (namų dekoravimui).
Palyginti su kitais natūraliai džiūstančiais moliais, Sio-2 COLORPLUS sudaro gamtiniai mineralai ir moliai pasižymintys plastiškumu, tačiau ypač išsiskiria tuo, kad yra bekvapis. Skirtingai nuo kitų komercinių molių, Sio-2 COLORPLUS  galima žiesti ant staklių ir po džiovinimo (“šaltoji keramika”) gauti ilgalaikį ir tvirtą gaminį.
Molis lengvai nuplaunamas drėgnu audiniu. Bet kokias molio liekanas nuo visų paviršių ir baldų galima pašalinti drėgna šluoste.
Išdžiuvęs molis gali būti dažomas arba lakuojamos bet kokiomis dažų ar lako rūšimis. Jį taip pat galima poliruoti, raižyti ar gręžti.
Šis produktas atitinka Europos Sąjungos saugos direktyvą EN-71 ir JAV saugos reglamentus (AP žymimas kaip netoksinis produktas).

 

TECHNINIS APRAŠAS (lietuvių k.)

 

VIDEO

 

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje  www.sio-2.com


colorplus_05kgParašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:COLORPLUS - Mėlynas natūraliai džiūstantis molis 500g
Jūsų įvertinimas