PREKIŲ KATALOGAS

SUVENA UAB
įm.k. 147579612
PVM 475796113
 
tel.: +370 612 60001
Beržų g. 4, 36237-LT Panevėžys
Lietuva
info@keramikams.lt

Envision - Moliūgų oranžinė pusiau permatoma glazūra 118ml

Moliūgų oranžinė glazūra
Kaina: 5,57 €
Pardavimo kaina5,57 €
Pardavimo kaina be mokesčių4,60 €
Mokesčių suma:0,97 €

Produkto ID: IN1781-4
Aprašymas

Įsivaizduokite save dirbant su geriausia pasaulyje glazūra – kokybiška, netoksiška ir tinkančia sąlyčiui su maistu! Tai reiškia, kad nuo šiol jūsų mylimiausios spalvos pagaliau padengs jūsų gaminamus stalo indus! Duncan® Envision® serijos glazūros pritaikytos įvairiems glazūravimo būdams. Sukurkite ryškiai švelnią ir elegantišką stilių su intensyviomis, tiek pusiau permatomomis, tiek skaidriomis, Duncan® Envision® spalvomis su išskirtinai lygiu ir elegantišku gaminio paviršiumi.
Atraskite pulsuojančių spalvų pasaulį! Duncan® Envision® glazūros yra tobulas pasirinkimas keramikams, mokykloms ir suvenyrų gamintojams!
Šios glazūros puikiai dera su kitomis DUNCAN glazūromis ir poglazūriniais dažais – maišydami šias glazūras jūs galite gauti ypač išraiškingų rezultatų.
Degimo temperatūra: 995-1230°C

Savybės ir privalumai:

* Glazūra yra netoksiška
* Galima naudoti gaminant virtuvės reikmenis
* Pritaikyta tepti teptuku

KAIP NAUDOTI

1. Glazūrą gerai išmaišykite.
2. Ant biskvito padenkite 2-3 sluoksniais.
3. Dekite 995-1230°C temperatūroje.
4. Išdegtą gaminį nuplaukite vandeniu.

PATARIMAI

1.    Envision® glazūros degimo metu mažai susilieja viena su kita, tad stenkitės padengti jas taip, kaip pageidaujate matyti savo kūrinį.
2.    Dauguma Envision® glazūrų tinkamos dengti ant kitų glazūrų. Visada skaitykite etiketėje pateiktus nurodymus apie teisingą glazūros pritaikymą ir naudojimą.
3.    Norint išgauti įvairius atspalvius, dauguma spalvų gali būti maišomos viena su kita.
4.     Raudonos ir žalios Envision® glazūros gali būti degamos tuo pačiu metu ir nereikalingos tam tikros atsargumo priemonės.

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), daugiau apie jų naudojimą – Privatumo politika. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su slapukų politika Privatumo politika