PREKIŲ KATALOGAS

SUVENA UAB
įm.k. 147579612
PVM 475796113
 
tel.: +370 612 60001
Beržų g. 4, 36237-LT Panevėžys
Lietuva
info@keramikams.lt

Ceraline vaško kreidelė 1050-1150°C - Geležies oksido

Kaina: 5,32 €
Pardavimo kaina5,32 €
Pardavimo kaina be mokesčių4,40 €
Mokesčių suma:0,92 €

Produkto ID: CLFE02A
Aprašymas

CERALINE vaškinė kreidelė - Raudono geležies oksido FeO (apie 10mm diametro ir 150mm ilgio), keramikos dekoravimui, pritaikyta degimo temperatūrai 1050 - 1150°C, taip pat gali būti degama aukštesnėje temperatūroje. Degant aukštesnėje temperatūroje, nupieštos linijos gali truputį susitraukti.
Vaško kreidelės naudojamos ant degto molio. Molio paviršius negali būti ypač glotnus nes vaškas tiesiog nelips prie paviršiaus . Glotnus molio paviršius gali būti pašiauštas švitrinio popieriaus pagalba.

Darbinė temperatūra
CERALINE vaškinės kreidelės turi būti saugomos ir su jomis dirbama žemesnėje kaip 30°C temperatūroje, tačiau galima piešti ir ant išdegto, truputėlį šilto molio (jį, pavyzdžiui, galima pašildyti su plaukų džiovintuvu) – tokiu būdu linijos bus storesnės ir suteiks Jums galimybę sukurti daugiau efektų.

Degimas redukcinėje aplinkoje

 

Visos kreidelių spalvos ir oksidai gali būti degami oksidacinėje ir redukcinėje aplinkoje. Redukciniams degimams ypač tinka geležies ir vario oksidas – tai suteikia netikėtų rezultatų.

 

porcelain

Spalvotas paviršius su CERALINE vaškinėmis kreidelėmis

CERALINE vaškinės kreidelės netinka paviršių užspalvinimui, nes tai nėra glazūra, o pieštuko formos vaškas linijoms piešti. Nepaisant to, su kreidelėmis įmanoma užtušuoti tarpus tarp glazūros. Jeigu po glazūros padengimo ant kreidelėmis dažyto paviršiaus atsiranda lašai, juos galima pašalinti naudojant minkštą teptuką.

earthenware

Glazūra ant CERALINE kreidelių linijų

 

CERALINE kreidelės linijos nepasidengia glazūra. Linija sudaro kliūtį glazūrai ir glazūra neteka per liniją.

 

CERALINE kreidelių piešinys be glazūros

 

Jūs galite nupiešti piešinį su CERALINE kreidelėmis ir degti gaminį be glazūros. Jeigu norite, kad linijos būtų tvirtesnės, gaminį būtina degti šiek tiek ilgesnį laiką ir aukštesnėje temperatūroje.

 

 

majolica

CERALINE piešinys su glazūra

Nupiešę ornamentinį piešinį su CERALINE kreidelėmis, tarpus galite dekoruoti su poglazūriniais dažais ir tuomet padengti visą paviršių skaidria glazūra. Tai leis optimaliai išlaikyti CERALINE kreidelių linijas. Taip pat galite dekoruoti dengiančia glazūra. Linijos nenusitrins, o glazūra degimo metu nepadengs linijų. Linijų spalvos liks nepakitusios.

 

  
CERALINE kreidelių darbas su Šilko blizgesio angoba

Jeigu dirbate su tamsia molio mase ar glotnaus paviršiaus gaminiais, rekomenduojame pirmiausia nupurkšti gaminį su Šilko blizgesio angoba. Tuomet CERALINE kreidelių spalvos bus sodresnės.
 

VIDEO

 

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), daugiau apie jų naudojimą – Privatumo politika. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su slapukų politika Privatumo politika