PREKIŲ KATALOGAS

SUVENA UAB
įm.k. 147579612
PVM 475796113
 
tel.: +370 612 60001
Beržų g. 4, 36237-LT Panevėžys
Lietuva
info@keramikams.lt

EZ Stroke - Koralo Raudoni permatomi poglazūriniai dažai 29ml.

Kaina: 4,96 €
Pardavimo kaina4,96 €
Pardavimo kaina be mokesčių4,10 €
Mokesčių suma:0,86 €

Produkto ID: EZ057-1
Aprašymas

Nudažykite tobulai savo kūrinį su Duncan® E-Z Stroke® permatomais poglazūriniais dažais! Intensyvus jų pigmentas suteiks Jūsų dirbiniams didelį ryškumą ir puošnumą. Vienu paprastu brūkštelėjimu sukurkite akvarelės efektą, o keliais papildomais potėpiais suteikite kūriniui ryškesnę spalvą ir spalvos sodrumo. E-Z Stroke poglazūriniai dažai idealiai tinka dažymui purkštuvu, teptuku ir sendinimui. Jie gali būti naudojami tiesiogiai ant nedegto dirbinio ar ant biskvito ir sluoksniuojami ant daugumos poglazūrinių dažų, neuždengiant pilnai pagrindinio sluoksnio spalvos. Jie tinkami sąlyčiui su maistu, kai yra padengti skaidria maistine glazūra.

KAIP NAUDOTI

1. Kad piešiniai būtų permatomi, E-Z Stroke padenkite vienu sluoksniu ant nedegto gaminio, nedegtos glazūros ar ant biskvito.
2. Norėdami išgauti spalvos sodrumą ir šešėlius, tepkite papildomus sluoksnius.
3. Dekite 1060°C temperatūroje.
4. Padenkite skaidria glazūra ir dekite 995°C temperatūroje.
5. Išdegtą gaminį nuplaukite vandeniu.

PATARIMAI

1. E-Z Stroke® poglazūriniai dažai gali būti tepami ant daugumos poglazūrinių dažų, įskaitant Cover-Coat® ir kitas  E-Z Stroke® spalvas, nepilnai padengiant pagrindinę spalvą.
2. E-Z Stroke® poglazūriniai dažai puikiai atsiskleidžia aukštoje 1184-1220°C temperatūroje, o kai kurios spalvos ir 1282°C temperatūroje. Degant šiuos dažus aukštesnėse temperatūrose rezultatai skiriasi, todėl mes rekomenduojame pirma išdegti bandomąjį gaminį.
3. Majolikos technikai naudokite E-Z Stroke® ant nedegtos baltos, šilko blizgesio glazūros.
4. Gryno pigmento pagrindu sukurti E-Z Stroke® poglazūriniai dažai yra paprasčiausia degamų spalvų forma. Jūs galite naudoti E-Z Stroke® tiesiog kaip akvarelę, sluoksniuodami skaidrią/permatomą, ryškią, gryną spalvą. Ir, kaip akvarelę, Jūs galite maišyti visas E-Z Stroke® spalvas. Šie dažai maišomi su vandeniu, kad tinkamai pasidengtų ant nedegto dirbinio ar išdegto biskvito. Nedegti E-Z Stroke® yra labai trapūs, nes iš pigmento išdžiūvus vandeniui, pasišalina ir rišamoji medžiaga, sulaikanti jį vietoje. E-Z Stroke® dažais padengtas gaminys degamas 1060°C ar aukštesnėje temperatūroje, nors dauguma pigmentų tikrai atlaikytų ir 1285°C temperatūrą. Toks platus degimo temperatūros diapazonas leidžia menininkams naudoti E-Z Stroke® ant beveik visų rūšių molio masių.
5. E-Z Stroke® tobulai tinka dažymui purkštuvu.
6. Naudokite E-Z Stroke®, kad suteiktumėte atspalvį moliui, daugumai glazūrų, degamam sniegui ir kitoms E-Z Stroke® spalvoms.
7. Aiškumui ir smulkių detalių pavaizdavimui E-Z Stroke® spalvą reiktų atskiesti vandeniu ir naudoti labai ploną teptuką.

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), daugiau apie jų naudojimą – Privatumo politika. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su slapukų politika Privatumo politika