PREKIŲ KATALOGAS

SUVENA UAB
įm.k. 147579612
PVM 475796113
 
tel.: +370 45 433569
mob.: +370 612 60001
faksas: +370 45 433569

Beržų g. 4, 36237-LT Panevėžys
Lietuva
info@keramikams.lt

Duncan Nedegamas sniegas 118ml

Kaina: 5,81 €
Pardavimo kaina5,81 €
Pardavimo kaina be mokesčių4,80 €
Mokesčių suma:1,01 €

Produkto ID: AS964-4
Aprašymas

Įtraukite savo žiemos įkvėptus kūrinius į banguojančią sniego magiją! DUNCAN nedegamas sniegas yra netoksiškas ir sukuria tikrovišką sniego tekstūros efektą ant baigtų gaminių. Šis produktas gali būti naudojamas tiek ant nedegamų gaminių, tiek ant išdegtų glazūruotų paviršių.
Nedegamas sniegas yra glotnios zefyrinio kremo konsistensijos.
Nedegamas sniegas gali būti naudojamas ne tik ant keraminių paviršių, bet ir ant medienos, plastiko, stiklo, popieriaus, krepšių, medžio vytelių vainikų ir t.t.

KAIP NAUDOTI
1. Prieš naudojimą kruopščiai išplakite sniego pakuotę.
2. DUNCAN sniegą galima padengti su įvairiais įrankiais. Pabandykite naudoti teptuką, glaistymo peilį, kempinę ar konditerinius dekoravimo įrankius. Įrankį ar teptuką skalaukite dažnai, kad išvengtumėte produkto uždžiūvimo.
3. Džiovinkite gaminį po kiekvieno sluoksnio užtepimo, o po paskutinio padengimo palikite džiūti 24-28 val.
4. Gaminį nuplaukite vandeniu.

PATARIMAI
1. Torto puošybos technika: naudokite glaistymo peilį užpildydami nedegamu ar žvilgančiu nedegamu sniegu konditerinį dekoravimo švirkštą. Rinkitės plačių angų antgalius, nes šie produktai gali užkimšti mažesnes angas. Ant dekoruojamo paviršiaus piešinį spauskite lėtai ir tolygiai. Kruopščiai nuvalykite piešinio nubėgimus, pasinaudodami švirkšto antgaliu.
2. Piešimo teptuku technika: storai pamirkykite apvalų sintetinių šerelių teptuką nedegamame ar žvilgančiame nedegamame sniege, palikdami nedidelį produkto kiekį ant teptuko šerelių viršūnės. Norėdami sukurti reljefiškus žiedlapius ir lapus, padėkite teptuko viršūnę ant žiedlapio galo ar lapo pagrindo. Tuomet spauskite teptuką žemyn šiek tiek sukdami šerelius, kad pasidarytų potėpis. Palikite džiūti 24-48 val., tuomet pieškite piešinį su akriliniais dažais.
3. Glaistymo peilio technika: kuriant peizažus ir kompozicijas nedegamą sniegą galima užtepti su glaistymo peiliu. Eksperimentuokite su glaistymo peiliu spausdami, traukdami ir sukamais judesiais, kad išgautumėte reljefiškų efektų įvairovę. Palikite džiūti 24-48 val., tuomet pieškite piešinį su akriliniais dažais.
4. Šventinės dekoracijos: nedegamas sniegas gali būti naudojamas ir ant užbaigtų kūrinių – keraminių biskvitų, medienos, gipso, stiklinių eglutės papuošalų, medinių vytelių vainikų, sveikinimo atvirukų  ir t.t. Nerekomenduojama nedegamu sniegu puošti langų, nes išdžiūvęs stipriai prikimba.

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), daugiau apie jų naudojimą – Privatumo politika. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su slapukų politika Privatumo politika