PREKIŲ KATALOGAS

SUVENA UAB
įm.k. 147579612
PVM 475796113
 
tel.: +370 612 60001
Beržų g. 4, 36237-LT Panevėžys
Lietuva
info@keramikams.lt

Įkvėptos aukštosios mados, DUNCAN DESIGNER glazūros yra aukščiausios kokybės glazūros keramikos menui, sujungiančios dizaino elementų eleganciją su namų dekoru.
Suteikite savo namams rafinuotą įvaizdį, kartu išreikšdami savo asmeninį stilių. Stilingas spalvų įnašas į namų dekorą padės gyvenamą erdvę paversti gracinga, o kartu naudojant formas ir natūralius keramikos meno elementus visa tai taps puikiu elegancijos ir kūrybiškumo deriniu!
DUNCAN dėka daug lengviau kurti namams dekoratyvines detales, kurios suteikia stilių bei audinių tekstūrų pojūtį kartu su Jūsų mėgstamomis spalvomis. Blizgantis glazūros paviršius pabrėžia unikalų spalvų susiskaidymą – paverčia kiekvieną detalę tiesiog stulbinančia.
Dėl DUNCAN DESIGNER glazūrų universalumo ir lengvo naudojimo, šios glazūros idealiai tinka tiek keramikui mėgėjui, tiek keramikui profesionalui. DESIGNER glazūros visiškai harmoningai veikia kartu su kitomis DUNCAN glazūromis ir poglazūrinėmis priemonėmis, tad šis derinys duoda itin ryškius rezultatus.
Degimo temperatūra: 995-1060°C

Duncan DESIGNER Glazūros 995-1060°C

Rezultatai 1 - 14 iš 14

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), daugiau apie jų naudojimą – Privatumo politika. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su slapukų politika Privatumo politika